zavod 2  sirena kvadrat  Stimacom  sponzor obcina

Razpored tekem

 

ČLANI

 

1.krog 30.09.2017  FSK Stripystripy 7:3 miklavzKMN Miklavž TBS TEAM24 statistika tekme-zmaga 
2.krog 06.10.2017  Gorica Futsalgorica mala 3:2 stripyFSK Stripy statistika tekme-poraz
3.krog 14.10.2017  FSK Stripystripy 7:4 lasceKMN Velike Lašče statistika tekme-zmaga
4.krog 20.10.2017  KMN Tomaž Šic bartomaz 2:4 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
5.krog 28.10.2017  FSK Stripystripy 8:5 sd mlinseMlinše statistika tekme-zmaga
6.krog 04.11.2017  FSK Stripystripy 7:0 fk ptujFC Hiša daril Ptuj statistika tekme-zmaga
7.krog 11.11.2017  Futsal klub Kebeljkebelj 3:10 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
pokal 17.11.2017  FSK Stripystripy 2:4 oplastKMN Oplast Kobarid statistika tekme-poraz
8.krog 24.11.2017  ŠD Extremextrem 1:3 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
9.krog 02.12.2017  Dlan Logatecdlan logatec 3:4 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
10.krog 09.12.2017  KMN Miklavž TBS TEAM24miklavz 3:8 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
11.krog 22.12.2017  FSK Stripystripy 5:2 gorica malaGorica Futsal statistika tekme-zmaga
12.krog 19.01.2018  KMN Velike Laščelasce 3:4 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
13.krog 27.01.2018  FSK Stripystripy -:- tomazKMN Tomaž Šic bar 19:00 - Športna dvorana Trata 
14.krog 03.02.2018  Mlinšesd mlinse -:- stripyFSK Stripy 20:00 - Športna dvorana Zagorje ob Savi
15.krog 09.02.2018  FC Hiša daril Ptujfk ptuj -:- stripyFSK Stripy 20:15 - Športna dvorana Center Ptuj
16.krog 17.02.2018  FSK Stripystripy -:- kebeljFutsal klub Kebelj 19:00 - Športna dvorana Trata 
17.krog 24.02.2018  FSK Stripystripy -:- extremŠD Extrem 19:00 - Športna dvorana Trata 
18.krog 10.03.2018  FSK Stripystripy -:- dlan logatecDlan Logatec 19:00 - Športna dvorana Trata 

U19

1.krog 08.10.2017  FSK Stripystripy 2:2 oplastKMN Oplast Kobarid statistika tekme-neodloceno
2.krog 15.10.2017  Siliko Mkeršmanczavas 4:5 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
3.krog 22.10.2017  FSK Stripystripy 2:1 extremŠD Extrem statistika tekme-zmaga
4.krog 29.10.2017  FC - Ivančna Goricaivancna small 0:5 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
5.krog 05.11.2017  FSK Stripystripy 4:3 litijaFC Litija statistika tekme-zmaga
6.krog 12.11.2017  KMN Bronx Škofijebronx log 0:6 stripyFSK Stripy 15:30 - Športna dvorana Burja 
7.krog 19.11.2017  FSK Stripystripy 2:6 dobrepoljeFutsal klub Dobrepolje 19:00 - Športna dvorana Trata
8.krog 26.11.2017  Dlan Logatecdlan logatec 2:9 stripyFSK Stripy 16:00 - Športna dvorana Logatec
11.krog 08.12.2017 FSK Stripystripy 2:3 zavasSiliko Mkeršmanc 20:30 - Športna dvorana Trata 
12.krog 14.01.2018  ŠD Extremextrem 2:2 stripyFSK Stripy 15:30 - Športni center Ribnica  
10.krog 19.01.2018 KMN Oplast Kobaridoplast 2:4 stripyFSK Stripy 18:30 - Športna dvorana Kobarid
13.krog 21.01.2018  FSK Stripystripy -:- ivancna smallFC - Ivančna Gorica 19:00 - Športna dvorana Trata 
14.krog 28.01.2018  FC Litijalitija -:- stripyFSK Stripy 18:00 - Športna dvorana Litija 
15.krog 04.02.2018  FSK Stripystripy -:- bronx logKMN Bronx Škofije 19:00 - Športna dvorana Trata 
16.krog 11.02.2018  Futsal klub Dobrepoljedobrepolje -:- stripyFSK Stripy 17:00 - Športna dvorana Velike Lašče 
17.krog 25.02.2018  FSK Stripystripy -:- dlan logatecDlan Logatec
19:00 - Športna dvorana Trata 

U17

1.krog 07.10.2017  Futsal klub Dobrepoljedobrepolje
2:5 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
3.krog 21.10.2017  FSK Stripystripy 7:5 zavasSiliko Atet rent a car statistika tekme-zmaga
4.krog 28.10.2017  FC - Ivančna Goricaivancna small 5:9 stripyFSK Stripy statistika tekme-zmaga
5.krog 11.11.2017  FSK Stripystripy 5:6 bronx logKMN Bronx Škofije 19:00 - Športna dvorana Trata
6.krog 17.11.2017  Puntarpuntar 1:4 stripyFSK Stripy 18:00 - Športna dvorana Franceta Bevka, Tolmin
7.krog 25.11.2017  KIX Ajdovščinakix 11:3 stripyFSK Stripy 18:00 - Športna dvorana Police, Ajdovščina 
8.krog 02.12.2017  FSK Stripystripy 0:9 dobrepoljeFutsal klub Dobrepolje 19:00 - Športna dvorana Trata
10.krog 13.01.2018  Siliko Atet rent a carzavas 6:4 stripyFSK Stripy 19:00 - Športna dvorana pri OŠ A. Slomška 
11.krog 20.01.2018  FSK Stripystripy 16:3 ivancna smallFC - Ivančna Gorica statistika tekme-zmaga
12.krog 27.01.2018  KMN Bronx Škofijebronx log -:- stripyFSK Stripy 18:15 - Športna dvorana Burja  
13.krog 03.02.2018  FSK Stripystripy -:- puntarPuntar 19:00 - Športna dvorana Trata 
14.krog 10.02.2018  FSK Stripystripy -:- kixKIX Ajdovščina
19:00 - Športna dvorana Trata 

statistika tekme-neutral- statistika tekme >> zmaga | neodločeno | poraz
stripy© FSK Stripy

 

Prijava na e-novice

Za kar najboljšo uporabniško izkušnjo ta spletna stran uporablja piškotke. Več informacij: Pravila o zasebnosti.

Sprejemam piškotke na tej strani

Direktiva EU o uporabi piškotkov