36' Romič 0:21
39' Romič 0:22
39' Jamnik L. 0:23
40' Tavčar 0:24

V športni dvorani Burja, kjer je v soboto zvečer gostovala naša selekcija U19, po končnem rezultatu tekme sodeč, pred vrati gostiteljev ni pihala burja, ampak je bil pravi tornado, saj so naši fantje s 24 zadetki dodobra napolnili mrežo gostiteljev, obenem pa dosegli še absolutni klubski rekord v številu doseženih zadetkov na eni tekmi.
Že v prvih minutah tekme se je videlo, da je med ekipama velika razlika tako v tehničnem in taktičnem znanju kot tudi v fizični moči, saj so bili igralci Bronxa v povprečju za leto in pol mlajši od naših fantov, kar pa ne zmanjšuje izdatne zmage naših junakov tako, da so jim že v prvem polčasu nasuli 13 zadetkov.
V drugem polčasu podobna slika kot v prvem polčasu le, da so naši fantje zadeli "samo še" 11 krat s tem, da je ob koncu tekme dva gola dal celo vratar Romič. Poleg Romiča se je na tej tekmi med strelce vpisal tudi Urban Zakotnik in tako so po končanem 4. kolu na listi strelcev vsi fantje iz selekcije U19. Tokrat gre pohvala ekipi predvsem na račun brez prijetega gola in za dobro strelsko formo, ter kljub visokemu vodstvu za borbenost do zadnjega sodnikovega žvižga.

Sedaj sledi tritedenska pavza zaradi lihega števila klubov v zahodni skupini U19, ter izbirnega treninga Nogometne zveze Slovenije za selekcijo U19, na katerega je vpoklicanih tudi nekaj naših igralcev.